VITRINSKÅP, gustaviansk stil, TUA Möbler Tibro, 1900-talets mitt

Tvådelat. Dörrpar i glas. Underdel med dörrpar med bakomliggande lådor. Längd 108 cm. Djup 47 cm. Höjd 163 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK