Konst Grafik
1256187
Maurice Estève
(Frankrike, 1904-2001)
Maurice estÈve, färglitografi, 1952, signerad och numrerad epreuve d'artiste viii/x.

MAURICE ESTÈVE, färglitografi, 1952, signerad och numrerad epreuve d'artiste VIII/X.

"Jour de fête". Bildstorlek 44 x 32 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK