Armar av glas, stam glas samt prismor. Sex ljuspunkter. Diameter 75, höjd 90 cm.
Ej funktionstestad. Slitage. Skador. Delar saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10