KERSTIN OLBY, soffbord "Japan" Olby Design nr 222 2000
Rektangulär skiva av kalksten, ställ av ek, längd 150, bredd 50, höjd 50 cm
Kalkstenskivan bruten i två delar Bruksslitage. Nagg. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10