THEO TOBIASSE, färglitografi, signerad 98/175 med blyerts.
"Divertissement pour les amants du Ponte-Vecchio". Blad: 58 x 79 cm. Bildyta: 50,5 x 66,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.