Konst Grafik
1262735
René Magritte
(Belgien, 1898-1967)
RenÉ magritte, färglitografi, "les bijoux indiscrets". signerad i trycket.

RENÉ MAGRITTE, färglitografi, "Les Bijoux Indiscrets". Signerad i trycket.

Ur XXe siècle nr 22, 1963. Tryckt hos Mourlot, Paris. Bladstorlek 24,5 x 31,5 cm

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Placering: Tavelvagn utlämning (Extra)

Kaplan Baum 3

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 200
309
362
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
10 okt 17:39
3 200 SEK
10 okt 17:39
3 000 SEK
10 okt 17:05
2 000 SEK
9 okt 21:21
1 900 SEK
6 okt 23:46
1 700 SEK