RENÉ MAGRITTE, färglitografi, "Les Bijoux Indiscrets". Signerad i trycket.
Ur XXe siècle nr 22, 1963. Tryckt hos Mourlot, Paris. Bladstorlek 24,5 x 31,5 cm
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Kaplan Baum 3
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK