Design Övrigt
1263332
JOSEF FRANK golvlampa modellnummer 1842 1900-talets andra hälft
Josef frank golvlampa modellnummer 1842 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing, ställbar, höj och sänkvbar, skärma va tyg, höjd 107-145 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK