Fanerat med olika träslag, bland annat mahogny och masurbjörk. Dörrpar med bakomliggande hyllplan och två lådor. Kopplad benställning. Bredd 89. Djup 42,5. Höjd 119,5 cm. Nyckel finns.
Renoverad. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.