Benställning i metall. Klädd i svart läder med knapphäftning. Höjd ca 47, längd ca 47, bredd ca 37 cm.
Slitage. Skador på sits.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10