Gunnar Löberg, olja på pannå, signerad och daterad 1944 a tergo.
Gula fiskebodar. 81 x 65 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK