Sixten Lundbohm, olja på papper uppfäst på masonit, signerad Lundbohm. A tergo daterad Paris 1950.
Eldstad, interiör från Paris. 25 x 34 cm.
Smärre slitage.
Tilläggslista
Droit de suite.
Med dedikation: "Till Gunhild. 18.2.57".
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK