BYRÅ, Swedish modern, AB Svenska Svenska Möbelfabrikerna Bodafors 1900-talets mitt,

Fanerad i björk och bok. Front med tre lådor samt skåpdörr. Längd 112 cm. Djup 48 cm. Höjd 65 cm. Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Smärre fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK