Skåfat, Jamique, diameter 14 cm.(märken efter användning som askkopp .
Skåfat, Octopus, diameter 18 cm.
Skålfat, med dekor av löv, diameter 27,5 cm.
Signerade "Lalique France
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.