Oskar Mörnerud, akryl och tusch på papper, signerad och daterad 2005 a tergo.
"Allt i Europa i färg". 33 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Knäpper + Baumgarten, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK