Konst Grafik
1270542
Terry Winters
(USA, Född 1949)
Terry winters, färglitografier, 1985-1986, 11 st, signerade. titelbladet numrerat  36/39.

Terry Winters, färglitografier, 1985-1986, 11 st, signerade. Titelbladet numrerat 36/39.

"Folio". Bladstorlek vardera ca 79 x 56 cm.

Ej examinerade ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
50 000 SEK