Vico Magistretti, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del.
Två-sits, roströdrandig textilklädsel, ställbar rygg och armstöd, lösa dynor, längd ca 170, bredd ca 76, sitthöjd ca 43 cm
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10