Konst Grafik
1271804
Ulf Wahlberg
(Sverige, 1938-2014)
Ulf wahlberg, färglitografi, 1996, signerad och numrerad 178/290.

Ulf Wahlberg, färglitografi, 1996, signerad och numrerad 178/290.

"Victory". Bildstorlek 48 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
1 800
178
217
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 jan 17:38
1 800 SEK
18 jan 17:35
1 500 SEK
17 jan 19:23
1 200 SEK
12 jan 18:25
1 100 SEK
11 jan 15:59
1 000 SEK