Lasse Brander, skulptur, 3 delar, porfyr och ljus sten. Signerad och daterad -95.
Modernistisk komposition. Porfyr och ljus sten. Höjd 30 cm, bredd 36 cm, längd 24. cm.
Smärre slitage och fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK