Jacques Le Nantec, skulptur. Sign och daterad 99. Nr 22/30. Gjutarstämpel. Brons, höjd 45 cm.
Sittande kvinna. Skulptur. Stämpelsignerad Le Nantec och daterad 99. Numrerad 22/30. Gjutarstämpel Fond. L.H. Grönpatinerad brons, höjd 45 cm.
Obetydlig ytsmuts. Några mindre strödda skrapmärken.