Målat skåp med två dörrar och bakomliggande hyllor. Fem lådor. Bredd 118, djup 48, höjd 189 cm. Nyckel finns.
Renoverat, kompletterat, slitage, lagningar, smärre skador, maskstunget. Nyckel och lås ej fungerande.