Okänd konstnär 1800-tal , olja på duk
Porträtt - midjebild , 39 x 33 cm
Smärre slitage. Krackelyr.
Wrangel af Sauss, Ellinge
Möjligen föreställande Ridderstolpe
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10