Astrid Gate, skål, glas, "Trollslända", Johansfors, Limited Edition, nr 62/299.
Signerad "Johansfors Astrid Gate S-62/299 SPECIAL EDITION". Etikett. Med numrerat intyg. Graverat och blästrat motiv av trollslända i blått och vitt inuti klarglas.
Diameter 22,5 cm, höjd 15,5 cm.
Smärre slitage.