Nils Kreuger, kritteckning, signerad och daterad 4 aug 1902.
Borgholms slott, Öland. I. 24 x 19 cm.
Hål.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10