James Cummins, olja/blandteknik på duk, signerad och daterad 2005 a tergo.
"Window". 101 x 80 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK