Eric Löfman, kaffeservis, 3 delar, silver, MGAB 1973.
Kaffekanna, sockerskål samt gräddkanna. Kaffekannans höjd 15 cm, gräddkannan 7 cm och sockerskål 6,5 cm. Total vikt ca 798 g.
Åldersrelaterat slitage. Mindre repor. I behov av putsning.