Björn Wiinblad, bestick, 40 st, "Siena", Rosenthal, 1900-talets andra hälft.
Porslin och rostfritt stål. 12 gafflar, l 20 cm 12 knivar, l 20 cm 12 matskedar, l 20,5 cm Ett par salladsbestick Ett par trancherbestick
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10