4 st, tekoppar, diam 11,5 med fat. 22 st assietter, diam 18. 15 st kaffekoppar, diam 8 med fat. Sockerskål, h 9,5 samt såsskål, h 9. 5 st estra tefat medföljer.
Slitage samt nagg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.