Konst Modern svensk konst
1284932

Uno Vallman

(Sverige, 1913-2004)
Uno vallman, olja på pannå, signerad och daterad 1967.

Uno Vallman, olja på pannå, signerad och daterad 1967.

Landskap med färja. 50 x 61 cm.

Utropspris
2 500 SEK