Adam Hoff & Poul Östergaard, möjligen. Bokhylla, Virum Möbelsnedkeri, Danmark.
Furu. Överdel med hyllplan. Underdel med skåp med skjutdörrar av ek. Stämpelmärkt Virum Möbelsnedkeri Made in Denmark. Längd 152, djup 54, höjd 220 cm.
Repor. Märken. Smärre skador. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.