Njurformad soffa med ben av mahogny. Helstoppad med lösa sittkuddar. Sitthöjd 45, längd 215 cm.
Skador. Slitage. Torkad stoppning. Lösa ben.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10