KONSOLLER, ett par, skuret trä, 1700-/1800-tal.

Delvis förgylld. Skuren dekor av blommor och bladverk. Höjd ca 33 cm.

Skador. Åldersrelaterat slitage. Avslag. Sprickor. Färgbortfall.

Utropspris
2 500 SEK