Jerk Werkmäster, affisch, litografi, "Ljuset i Människans Tjänst", Haeggström Lito, 1928.
"Ljuset i Människans Tjänst Liljevalchs Konsthall Sept. 1928". 90 x 62 cm. Oramad.
Gulnad. Mjuka veck. Revor. Kantskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10