Joan Miró, färglitografi, signerad i trycket, ur Ceramiques de Miró artigas.
Komposition. Utgiven av Maeght, Paris. Bildstorlek 28 x 56,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Sedvanligt mittveck
Mourlot 927.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK