Sex sektioner, fot klädd med plast, sits och rygg klädd med lila tyg, sitthöjd ca 37 cm, 67x78x68 cm vardera, total längd ca 335 cm
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10