Konande med svisselerad dekor av växter, höjd 8,5, 10,5 samt 11,5 cm. Vikt 43, 89 samt 97 gram.
Smärre bucklor och slitage. Den 10,5 cm höga med begynnande bristning på fot.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10