Fanerat med mahogny. Pardörrar med bakomliggande hyllplan. Kannelerade ben. Bredd 85 cm, djup 41 cm, höjd 105 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Omarbetad invändigt.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10