Fanerat med bl a valnöt. Pardörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Nedtill låda med skuren dekor. Kopplad benställning. Bredd 100 cm, djup 50 cm, höjd 132 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.