Vico Magistretti, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del

Två-sits, textilklädsel, ställbar rygg och armstöd, lösa dynor, längd ca 170, bredd ca 76, sitthöjd ca 43 cm

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
5 000 SEK