Bertil Fridhagen, bokhylla två sektioner Bodafors möbler 1960-tal
Teak, lösa hyllplan, 80x40x150 cm vardera
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Repor. Två hyllhållare skadade, en saknas. En metallpinne för att hålla hyllsektionen saknas. Tröga dörrar