Fanerad med mahogny. Överlåda med nedfällbar klaff och bakomliggande skrivinredning. Två lådor undertill. Skuren dekor. Bredd 120 cm, djup 57 cm, höjd 108 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.