Fanerat med mahogny och valnöt, front med tre dörrar med bakomliggande lösa hyllplan samt lådor, 162x47x112 cm Nyckel finns.
Obetydligt ytslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10