Vitrinskåp, sengustaviansk stil, omkring år 1900.

Vitrinskåp fanerat med mahogny. Två dörrar med vitrin, bakomliggande tygklädda hyllor. Beslag av mässing. Bredd 146, djup 42, höjd 210 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken. Krönande dekor saknas.

Utropspris
4 500 SEK