Med 18K guld, stämplad 750, blå emalj Längd 6,5 cm. Vikt 101 gram. Etui Dunhill London
Slitage. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10