Ole Lynggaard, Lås silver och guld med briljantslipade diamanter
Lås 18K guld, diamanter totalt 0,32 ct enligt gravyr. stämplat OleL 750, mått ca 2,5 x 1 cm, vikt 11 gram. Delare två stycken, sterlingsilver märkta OleL, längd 23 mm. Etui Ole Lynggaard.
Smärre slitage.