Jasper Morrison, matgrupp, 7 delar, "Ply chair/Open Back", Vitra, 1988-89.
Björk. Bord med ben av stålrör. Längd 180, bredd 65, höjd 74 cm. Sex stolar. Etikettmärkta. Sitthöjd 47, höjd 84 cm.
Slitage. Märken. Nagg. Fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10