1300148

Kastrull, koppar, märkt med kunglig krona, 1700-tal.

Märkt med "N2 och kunglig krona. Diameter 25 cm, längd 46,5 cm.

Hårade slitage. Anlupen.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 300
128
155
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
2 maj 17:48
1 300 SEK
2 maj 2:18
1 100 SEK
2 maj 0:12
1 000 SEK
27 apr 20:01
800 SEK
23 apr 17:51
300 SEK