Juha Leiviskä, taklampa, JL341, Valaisinpaja, Artek, 2000-tal
Vitmålad aluminium. Bär tillverkarens etikett. Skärmens diameter 60 cm.
Enstaka repor med färgförlust.Ej funktionstestad. Elektrifieringen garanteras ej av Bukowskis.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10