Tre-sits, klädd med brunt skinn, ställbar rygg och armstöd, lösa dynor, ca 245x80x70 cm, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage. Avnött/slitet skinn. Fläckar. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10