Stomme av kromrör, sits, rygg och armstöd av grått skinn, stämpelmärkta, sitthöjd 45 cm, 60x55x80 cm
Bruksslitage. Repor. Avnött.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10