Design Konstglas
1301454

Alvar Aalto

(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, vas, 3031, glas, signerad alvar aalto iittala, 2000-tal.

Alvar Aalto, vas, 3031, glas, signerad Alvar Aalto Iittala, 2000-tal.

Vitt och klarglas. Höjd 20 cm. Original låda.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V10
Mikael Nygård
Mikael Nygård

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
375
3 807
453
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (12 bud)
6 maj 21:41
375 EUR
6 maj 21:41
355 EUR
6 maj 21:41
335 EUR
6 maj 21:41
315 EUR
6 maj 21:41
275 EUR